Marketing

V dnešní době je pro moderní firmu důležité být vidět v online světě. Náš klient měl velký problém, protože zaspal přechod z “offline” marketingu na online marketing. Proto jsme přispěchali s pomocnou rukou a klientovi zcela změnili vnímání online propagace.

Začali jsme u vytvoření celistvé digitální strategie, abychom měli jistotu, že vynaložené prostředky půjdou tím správným směrem a naše kampaně byly pro klienta efektivní a přinášely výsledky (navýšení tržeb, počtu zákazníků).

V exekutivní části jsme pak vytvořili nový web s prvotřídním webdesignem, aby se stal výkladní skříní klientovo společnosti a hlavně aby dovedl zákazníka k cílové akci (nákup zboží, sjednání schůzky). Je samozřejmostí, že k webu jsme přidali prvotřídní SEO optimalizaci, na které pravidelně pracujeme a aktualizujeme. Napumpovali jsme PPC kampaně ve vyhledávací síti, takže náš klient může s radostí sledovat, že jeho web zabere při vyhledávání relevantních klíčových slov téměř polovinu první stránky ve vyhledávači. Z PPC jsme využili display bannerové kampaně, které pravidelně optimalizujeme, abychom oslovovali správné zákazníky správným obsahem na správném místě. Naším milovaným remarketingem jsme zaplavili celou obsahovou síť společně se sociálními sítěmi (facebook, instagram, youtube). Na remarketingu milujeme jednu věc, že můžeme znovu cílit na zákazníky, kteří neprovedli koncovou akci (nákup, sjednání schůzky) a znovu je nutit tuto akci vykonat. V neposlední řadě jsme klientovi začali spravovat sociální sítě, kde poutavým obsahovým marketingem a spoluprací s mikroinfluencery vzbuzujeme zájem o produkt, vzděláváme zákazníky a budujeme PR a brand klientovo společnosti.

Naše práce je založena na analytickém přístupu, kde denně optimalizujeme alokace finančních prostředků, tam kde mají největší návratnost.

Takto Vám pomáháme podnikat lépe.

graf
O 20% zvýšené tržby
prst
3x více fanoušků na facebooku
sipky
2x větší náštěvnost webu

Finance

Finance nezahrnují pouze a jenom správné vedení účetnictví. Jeden z našich klientů v dřívější době spolupracoval s paní účetní, která svou práci vykonávala skvěle až na jednu věc. Nedokázala našemu klientovi spořit náklady a optimalizovat daňové odvody.

Byli jsme osloveni s žádostí o komplexní finanční služby, které by obsahovaly vedení účetnitcví, zprůhlednění finanční toků v podniku a daňovou optimalizaci k snížení vynaložených nákladů.

Za první rok spolupráce jsme dokázali markantně snížit daňové odvody, s využitím finančního controllingu ušetřit režijní náklady, mzdové náklady a náklady na jednotlivé podnikové procesy, a nejen díky tomu zvýšit podniku ziskovost a návratnost invetic.

graf
Stovky tisíc ušetřených na daních
prst
5% snížení režijních nákladů
sipky
11% snížení mzdových nákladů

Technologie

Využíváme těch nejmodrenějších IT technologií pro co nejlepší výsledek.

Náš tým vyvíjí moderní podnikové informační systémy, které optimalizují jednotlivé firemní a výrobní procesy.

Pro společnost Augur jsme vyvinuli online systém na míru, který je přístupný z jakéhokoliv zařízení. Tento systém je zajimavý především proto, jak dokáže automatizovat jednotlivé procesy v systému, a tak šetřit uživateli čas při práci s programem.

Program řeší agendu od přijímání objednávek, vystavování výrobních příkazů výpočet kalkulací a nákladů na výrobky, sestavení finančních reportů až po odesílání faktur online a mnoho dalších zajímavých funkcí, které všechny byly na míru vyvinuty přímo pro potřeby podniku.

Oproti systému, který podnik využíval předtím, náš systém zkrátil čas nutný k obsluze systému, zjednodušil jednotlivé kroky, zlepšil jednotlivé funkce a výpočty, zprůhlednil výrobní procesy a přidal zajímavé finanční reporty.

graf
Zvýšená automatizace procesů
prst
Online systém přístupný za všech okolností
sipky
Úspora času a mzdových nákladů